pos-man.com.pl

Posnet Ergo Online z szalką ważącą – praktyczny zestaw dla różnych działalności

Posnet Ergo Online - mobilna kasa fiskalna

Poszczególne działalności gospodarcze, korzystające z technologii sprzedaży i nawet reprezentujące tę samą branżę, często mają dość zróżnicowane wymagania biznesowe. Co jeśli, na przykład, przedsiębiorca potrzebuje niedużej, ergonomicznej kasy fiskalnej, najlepiej takiej, która idealnie sprawdzi się w pracy mobilnej? Ale jednocześnie zaoferuje atrakcyjne funkcje i parametry, które da się rozbudować, nie tylko w momencie zamawiania urządzenia? I dobrze współpracuje z technologiami wsparcia handlu, np. wagą elektroniczną? Nawet na tak szczególne oczekiwania istnieją dzisiaj precyzyjne odpowiedzi. Choćby model Posnet Ergo Online z funkcją kaso-wagi.

Rozwiązania idealne do pracy mobilnej

Przeglądając dostępne współcześnie technologie sprzedaży, z pewnością znajdziemy model Ergo Online w kategorii rozwiązań mobilnych. I nie jest to dziełem przypadku. Kasa fiskalna od Posnet posiada wiele cech, które czynią z niej znakomite narzędzie do pracy w terenie. Wystarczy wspomnieć o małej, solidnie wykonanej, ergonomicznej konstrukcji, zapewniającej wygodę obsługi oraz odporność na intensywną eksploatację czy częsty transport. Co poza tym? Urządzenie fiskalne od Posnet może pracować nie tylko dzięki zasilaniu sieciowemu. Jak przystało na mobilną kasę fiskalną, posiada również wydajny akumulator. Za jego sprawą jest w stanie funkcjonować nawet poza zasilaniem sieciowym czy też w przypadku nagłej awarii prądu.

Elastyczność rozwiązań to drugie imię Posnet Ergo Online

Kasa rejestrująca marki Posnet nie tylko potrafi zaoferować atrakcyjne możliwości w zakresie parametrów użytkowych czy standardów komunikacyjnych. Jej szczególną cechą jest fakt, że może zaoferować dużą elastyczność pod kątem wspomnianych rozwiązań. Przedsiębiorca jest w stanie wybrać pojemność bazy towarowej – 4000, 6000 lub 8000 PLU – oraz zadecydować o wyposażeniu w opcje do przewodowych bądź bezprzewodowych połączeń z urządzeniami peryferyjnymi (wśród dostępnych wariantów znajdują się np. dodatkowe porty RS-232, Bluetooh, WiFi, modem 3G). Co więcej, użytkownik nie musi o wszystkim postanawiać w momencie zamawiania urządzenia. Kasa fiskalna Posnet Ergo Online może być rozbudowana także w przyszłości, kiedy dopiero dane funkcje staną się naprawdę potrzebne, odpowiednie dla prowadzonej działalności.

Współpraca z praktycznymi technologiami, czyli funkcja kaso-wagi

Model Ergo Online jest w stanie funkcjonować w połączeniu z rozmaitymi urządzeniami peryferyjnymi, takimi jak np. skaner kodów kreskowych czy praktyczna waga elektroniczna. W niektórych przypadkach ma nawet do zaoferowania dodatkowe, ciekawe rozwiązania. Mowa konkretnie o funkcji kaso-wagi. Ergo Online to jeden z tych modeli, które mogą działać w wygodnym połączeniu z dedykowaną, niedużą szalką ważącą. Opcje tego akcesorium, takie jak tarowanie lub zerowanie, są obsługiwane za pomocą klawiatury urządzenia rejestrującego. Na jego ekranach też automatycznie wyświetlają się wyniki pomiaru masy produktów. Dodatkowo, szalka ważąca jest zasilana dzięki kasie, a przez to, że charakteryzuje się kompaktową konstrukcją – cały zestaw wspomnianych technologii nie zabiera dużo miejsca i sprawdza się nawet podczas pracy w terenie, np. w handlu obwoźnym.

Odpowiedź do artykułu “Posnet Ergo Online z szalką ważącą – praktyczny zestaw dla różnych działalności

  1. olaf_z

    oo, tak się składa, że właśnie korzystam w mojej działalności z takiego zestawu 😀 i mogę szczerze polecić, jest właśnie tak, jak w tym tekście 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz rozwiązanie *