pos-man.com.pl

Programy komputerowe tworzone przez Softech

Programy komputerowe od Softech

Firma Softech jest jednym z liderów na rynku technologii informatycznych, które znajdują zastosowanie m.in. w gastronomii. Programy tej marki są wdrażane nie tylko w restauracjach czy barach szybkiej obsługi, ale także w kawiarniach czy pubach. Ich obecność w działalnościach tego typu przyczynia się bowiem do zwiększenia efektów prowadzonej sprzedaży. Warto jednak zastanowić się nad tym, co konkretnie wpływa na popularność oprogramowania od Softech?

Odpowiedź na potrzeby lokalu gastronomicznego

Jakie zadania wiążą się z wykonywaniem obowiązków w punkcie gastronomicznym? Pomijając oczywiste oczywistości, np. przygotowywanie potraw oraz napojów, działalność tego typu wymaga stałego monitorowania skutków podejmowanych działań. Tylko w ten sposób można ustalić czy dana promocja faktycznie zwiększa zainteresowanie usługami lokalu, a poszczególni pracownicy dobrze wywiązują się ze swoich obowiązków. I właśnie w przypadku takich zadań sprawdzi się Softech Gastro Szef. Ale to nie wszystko. W wielu barach i restauracjach działają przecież różne urządzenia elektroniczne, które wykorzystuje się do obsługiwania klientów. Właścicielowi punktu gastronomicznego powinno zaś zależeć na kompleksowym zintegrowaniu poszczególnych technologii. I w tym momencie do gry wchodzi Gastro POS.

Programy Softech

Aby lepiej zrozumieć, jakie funkcjonalność oferują wspomniane programy marki Softech, warto omówić każdy z nich osobno.

Narzędzie do ustalania cen

Jedna z podstawowych funkcjonalności Softech Gastro POS jest związana z zarządzaniem cenami poszczególnych elementów oferty. Wspomniany moduł pozwala m.in. za zastosowanie promocji typu happy hours. I co najważniejsze, w przypadku tego rodzaju rabatowania można zdefiniować nie tylko obniżki cen, ale także godziny ich obowiązywania. A po zaprogramowaniu wszystkich szczegółów, cała promocja happy hours będzie się uruchamiała automatycznie.

Elastyczna polityka cenowa z pewnością zachęci klientów do skorzystania z oferty lokalu. Jednakże, na tym funkcjonalność Gastro POS się nie kończy. Oprogramowanie umożliwia również zarządzanie funkcjami wielu urządzeń elektronicznych, które zostaną wdrożone w rozwiązaniu systemowym dla gastronomii. A będą to zarówno kasy i drukarki uznanych producentów technologii sprzedaży, jak i czytniki kodów kreskowych, wagi, terminale płatnicze czy drukarki kuchenne.

Program do analizowania sprzedaży

Omówione przed chwilą oprogramowanie bardzo często pracuje w towarzystwie innej technologii od Softech. Program Gastro Szef, bo o tym rozwiązaniu informatycznym mowa, jest narzędziem przeznaczonym przede wszystkim do monitorowania i analizowania danej działalności gastronomicznej. Przy jego zastosowaniu można m.in. kontrolować wydatki, nadzorować stany magazynowe, definiować karty rabatowe oraz zarządzać dostawami surowców. Ponadto, to właśnie Gastro Szef pozwala uzyskać odpowiedzi na pytania, które często występują w przypadku prowadzenia baru lub restauracji. Funkcja raportowania, dostępna w tym oprogramowaniu, zapewnia szybkie tworzenie najważniejszych raportów i zestawień. Dzięki temu można w łatwy sposób uzyskać informacje np. na temat efektów bieżącej promocji.

Odpowiedź do artykułu “Programy komputerowe tworzone przez Softech

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz rozwiązanie *