pos-man.com.pl

Nowatorskie urządzenie od Novitus – kasa next wchodzi do gry!

Novitus next to urządzenie fiskalne, które wyróżnia się wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami. Tym, co widać już na pierwszy rzut oka, jest integracja kasy rejestrujące oraz tabletu z panelem dotykowym. Model next oferuje jednak znacznie więcej praktycznych funkcjonalności, m.in. współpracę z aplikacją chmurową oraz bazę PLU o nieograniczonej pojemności.

Pierwsza kasa fiskalna z wbudowanym tabletem

Kasa inna niż wszystkie… Przełom na rynku technologii sprzedaży… Pierwsze urządzenie, które… Producenci reprezentujący branżę fiskalną bardzo często określają w ten sposób tworzone przez siebie modele. Wydaje się jednak, że w przypadku Novitus next jest to w pełni uzasadnione. Na polskim rynku trudno bowiem znaleźć drugie urządzenie, które posiadałoby wbudowany tablet z obszernym ekranem dotykowym (przekątna panelu wynosi 7”). Model next to także pierwsza kasa rejestrująca, która działa w oparciu o system operacyjny Android – spotykany najczęściej w smartfonach. Jak łatwo się domyślić, obsługa urządzenia fiskalnego z takimi rozwiązaniami to czysta przyjemność. A tablet i praktyczny system to nie jedyne zalety Novitus next…

Zdalne zarządzanie biznesem – to proste!

Wraz z kasą Novitus next, producent urządzenia udostępnił użytkownikom aplikację chmurową NoviCloud. Czym jest wspomniane rozwiązane informatyczne? W największym skrócie, za pośrednictwem przeglądarki internetowej narzędzie to pozwala na zdalne zarządzanie biznesem – nadzorowanie punktu handlowo-usługowego, definiowanie produktów i usług, kontrolowanie magazynu oraz analizowanie raportów dotyczących sprzedaży. Aby było to możliwe, kasa musi być oczywiście podłączona do sieci.

Nieograniczona liczba pozycji towarowych

Liczba pozycji PLU to jeden z tych parametrów, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze urządzenia fiskalnego. Dlaczego jest to tak ważne? To proste – model wykorzystywany w firmie powinien posiadać na tyle pojemną bazę towarową, aby móc obsłużyć wszystkie elementy asortymentu. Przedsiębiorca jest bowiem zobowiązany do jednoznacznego identyfikowania produktów i usług, które sprzedaje.

Dotychczas kasy fiskalne ustępowały drukarkom pod względem wielkości bazy PLU. W Novitus next jest jednak zupełnie inaczej. To pierwsze i obecnie jedyne urządzenie na rynku, które oferuje zaprogramowanie dowolnej liczby produktów bądź usług. Właściciel modelu next nie powinien mieć również problemu z odpowiednim nazewnictwem poszczególnych elementów asortymentu. Kasa fiskalna Novitus pozwala na stosowanie nawet 40 znaków w nazwie.

Stworzona do pracy w systemie sprzedaży

Novitus next można z pełną odpowiedzialnością uznać za systemową kasę fiskalną. W związku z tym, urządzenie znajdzie zastosowanie przy pracy w rozbudowanym rozwiązaniu technologicznym dla firmy. Decydują o tym m.in. dostępne porty komunikacyjne – 3 x RS-232, USB oraz Ethernet. Co ciekawe, model next można także wyposażyć w zewnętrzny moduł Wi-Fi bądź modem GSM. Pozwoli to na „stworzenie” kasy rejestrującej, która zaoferuje bezprzewodową wymianę danych z innymi elementami systemu. A z jakimi urządzeniami może współpracować Novitus next? Na liście znajdują się np. waga elektroniczna, skaner kodów kreskowych, szuflada na pieniądze oraz terminal płatniczy.

Jakość wykonania i design

Marka Novitus słynie z tego, że przywiązuje szczególną wagę do jakości wykonania swoich urządzeń. Co za tym idzie, urządzenia tego producenta doskonale znoszą trudy intensywnej eksploatacji oraz bardzo ładnie wyglądają. Nie inaczej jest w przypadku modelu next. Kasa ta charakteryzuje się zarówno solidnym wykonaniem oraz szczelną konstrukcją, jak i nowoczesnym designem. Ponadto, urządzenie nie powinno zająć zbyt wiele miejsca na stanowisku sprzedaży.

Odpowiedź do artykułu “Nowatorskie urządzenie od Novitus – kasa next wchodzi do gry!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz rozwiązanie *