pos-man.com.pl

Novitus Deon E… bo drukarki fiskalne też mogą być mobilne!

Mała drukarka fiskalna Novitus Deon E

Mobilne technologie sprzedaży z każdym rokiem stają się coraz bardziej funkcjonalne i zaawansowane technicznie. W dzisiejszym artykule chcielibyśmy jednak przybliżyć Wam drukarkę rejestrującą, która zapoczątkowała i umocniła wiele trendów w urządzeniach przenośnych. A będzie to powszechnie znany i często wybierany model, a więc Deon E. Co uzyska przedsiębiorca, który zdecyduje się na wdrożenie akurat tej drukarki fiskalnej od Novitus?

Urządzenie przenośne pod każdym względem

Wiele parametrów fizycznych Novitus Deon E świadczy o tym, że mamy do czynienia z mobilną drukarką fiskalną. Oczywistą oczywistością są kompaktowe gabaryty tego urządzenia, które wynoszą zaledwie 94 x 58 x 229 mm (szerokość, wysokość, głębokość). Dzięki temu model Deon E plasuje się wśród najmniejszych urządzeń rejestrujących, jakie przedsiębiorcy mogą obecnie wdrażać w swoich firmach. Dodatkowo, drukarka fiskalna marki Novitus charakteryzuje się wytrzymałą i szczelną konstrukcją. Dzięki temu urządzenie bez problemu znosi trudy częstego przewożenia z miejsca na miejsce. Podkreślmy również, że Novitus Deon E można wyposażyć w opcjonalny pokrowiec, który jeszcze bardziej zwiększa odporność na intensywną eksploatację w trudnych warunkach.

Deon E w systemie sprzedaży

Jak na drukarkę fiskalną przystało, Novitus Deon E to propozycja dla tych przedsiębiorców, którzy chcą wdrożyć w swoich firmach systemy sprzedaży. Tego typu urządzenie musi bowiem współpracować z komputerem oraz oprogramowaniem do zarządzania handlem. Warto jednak zaznaczyć, że nie bez powodu akurat drukarka fiskalna Deon e to nadal hit sprzedaży. Pomimo wielu lat, które minęły od momentu pojawienia się na rynku tego urządzenia, ciągle wyróżnia się ono pod względem płynnej współpracy z resztą firmowego systemu. Ta drukarka jest nie tylko kompatybilna z różnymi programami sprzedażowymi. Jej zaletą okazuje się też obsługa różnorodnych interfejsów komunikacyjnych, m.in. portu USB oraz opcjonalnego modułu Bluetooth. W rezultacie, Deon E zapewnia płynne połączenie ze zdecydowaną większością komputerów, laptopów i terminali komputerowych typu POS.

Kopia elektroniczna i łatwa wymiana rolki

Dla każdego przedsiębiorcy, który korzysta z drukarki fiskalnej z elektroniczną kopią paragonów, takiej jak Novitus Deon E, zalety tego rozwiązania technologicznego są oczywiste. Przypomnijmy je jednak, gdyż pewnie nie każdy miał już okazję używać takiego urządzenia. Moduł elektronicznej kopii paragonów fiskalnych gwarantuje przede wszystkim skuteczne zabezpieczenie danych. W tym przypadku dokumenty są bowiem archiwizowane w formie cyfrowej – na karcie pamięci. Użytkownik może również wykonać backup elektronicznej kopii paragonów. Wystarczy wtedy zapisać dane na innym nośniku lub komputerze.

Ponadto, omówiony przed chwilą moduł kopii elektronicznej pozwala na zastosowanie jednorolkowego mechanizmu termicznego. Taka technologia wydruku występuje również w Novitus Deon E. Natomiast jej podstawowymi atutami są łatwa wymiana rolki papieru termicznego oraz mniejsze wydatki na materiały eksploatacyjne. W modelu Deon E na uwagę zasługuje też to, że urządzenie wystawia zarówno paragony fiskalne dla klientów, jak i faktury VAT oraz wiele innych dokumentów niefiskalnych.

Odpowiedź do artykułu “Novitus Deon E… bo drukarki fiskalne też mogą być mobilne!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz rozwiązanie *