pos-man.com.pl

Nowy produkt w rodzinie drukarek Thermal – Posnet Thermal XL2 Online

Nowa drukarka z linii Thermal

Drukarka Thermal XL2 Online z oferty Posnet

Posnet Polska S. A.  to producent urządzeń fiskalnych działający na polskim rynku od 1993 roku. Sztandarowym produktem firmy jest linia drukarek Thermal. Na przestrzeni lat, poszczególne modele sukcesywnie wspomagały przedsiębiorców w prowadzeniu działalności. Nie inaczej jest obecnie – gdy pojawiły się nowe wymogi dotyczące urządzeń fiskalnych, Posnet udoskonalił drukarkę wyposażając ją w nowe funkcje. Tak powstała drukarka Thermal XL2 Online.

Znane, sprawdzone, solidne

Posnet Thermal XL2 Online, jest wprawdzie nowym produktem w rodzinie drukarek Thermal, jednak powstała na sprawdzonych i solidnych mechanizmach znanych ze wcześniejszych modeli.  Producent wyposażył ten model w wysokiej jakości mechanizm drukujący firmy Seiko, który szybko drukuje dokumenty emitowane przez drukarkę – zarówno fiskalne, jak i niefiskalne. Dodatkowym atutem jest szybka wymiana papieru, która odbywa się na zasadzie „wrzuć i pracuj” oraz zastosowanie rolek, które mają aż 100 metrów długości. Takie rozwiązanie zdecydowanie usprawnia i przyspiesza obsługę klienta.

Nowa drukarka marki Posnet posiada także popularne porty komunikacyjne, dzięki którym łatwo można połączyć ją z komputerem. Funkcja tunelowania portów COM daje natomiast możliwość podłączenia wagi lub skanera. Istotnym dla przedsiębiorcy będzie też pewnie fakt, że drukarka współpracuje z większością programów sprzedażowych i handlowo-magazynowych, dostępnych na rynku.

Niezmiennie doskonałe są też parametry bazy towarowej. Thermal XL2 Online, pozwala zaprogramować aż 250 000 kodów PLU. Fakt, że ilość znaków nazwy towaru oraz znaków w wierszu  to aż 40, powoduje, że paragony drukowane przez urządzenie są czytelne i przejrzyste.

Analogicznie do poprzedniczek, nowa drukarka Posnet, to solidna i jednocześnie elegancka obudowa. Wyróżnia się nie tylko wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, ale także odpornością na intensywne użytkowanie.

Nowe, udoskonalone

Drukarka Posnet Thermal XL2 Online spełnia wszystkie wymogi, wprowadzone nowym rozprzedaniem Ministra Finansów. Została wyposażona w funkcję online, dzięki czemu automatycznie przesyła dane do Centralnego Repozytorium Kas. I co zdecydowanie jest atutem, operator urządzenia sam decyduje w jaki sposób te dane prześle, ma bowiem do dyspozycji złącze LAN bądź moduł Wi-Fi (opcja), jak i przy użyciu wejścia typu USB, komputer i stałe łącze . Poza tym, w przyszłości Thermal XL2 Online zaoferuje m.in. aktualizację swojego oprogramowania.

Nowością w Thermalu jest także pamięć chroniona. To małe urządzenie, umieszczane wewnątrz drukarki odpowiedzialne za archiwizowanie ważnej dokumentacji. Poza tym, model Thermal XL2 Online umożliwia zdalne zarchiwizowanie zapisanych informacji na innym nośniku lub na dysku firmowego komputera.

Niezastąpione

Posnet Thermal XL2 Online to drukarki, które mogą pracować w wielu różnych rodzajach działalności. Jej elegancki design, kompaktowa obudowa i niewielkie gabaryty, powodują, że zmieści się ona na większości stanowisk sprzedażowych. Dodatkowym atutem jest fakt, że urządzenie można nabyć w  trzech wersjach konstrukcyjnych z różnymi wyświetlaczami: standardowym LCD (na chorągiewce), wolnostojącym LCD lub wbudowanym w pokrywę drukarki OLED. Istnieje również możliwość produkcji drukarki w wersji z wyświetlaczem podwieszanym LCD. Co ciekawe Thermal XL2 Online może pracować w pionie lub poziomie, co jeszcze bardziej ułatwia aranżację stanowiska pracy.

Drukarka sprawdzi się doskonale zarówno w dużych obiektach handlowych, super i hipermarketach, na stacjach paliw lub w hurtowniach, ale także w kinach, teatrach, muzeach czy szpitalach. Często korzystają z niej właściciele hoteli, restauracji, salonów samochodowych, centrów rekreacji.

Odpowiedź do artykułu “Nowy produkt w rodzinie drukarek Thermal – Posnet Thermal XL2 Online

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz rozwiązanie *