pos-man.com.pl

Najciekawsze kasy rejestrujące na rynku: Elzab Sigma

Kasa fiskalna z panelem dotykowym marki Elzab

Wracamy do naszego cyklu tekstów, poświęconych konkretnym, szczególnie interesującym modelom kas fiskalnych, dostępnych na dzisiejszym rynku technologii sprzedaży. A także wracamy do producenta, który już pojawił się w tej serii, czyli marki Elzab. Bohaterem dzisiejszego wpisu będzie naprawdę ciekawy i w dodatku jeden z nowszych modeli – czyli Sigma. Dlaczego urządzenie to zasługuje na uwagę i przepowiada się mu dużą popularność wśród przedsiębiorców?

Sigma – praktyczne rozwiązania, a do tego eleganckie

O nowej kasie fiskalnej marki Elzab mówi się często, że jest naprawdę wszechstronna, jeśli chodzi o zarządzanie działalnością handlową. Ale z pewnością to, co najpierw zwraca uwagę w tej kasie fiskalnej, to jej konstrukcja. Ta bowiem, trzeba to przyznać, jest niebanalna. Po pierwsze, jej futurystyczna sylwetka, stonowana kolorystyka i niezwykła dbałość o detale, w połączeniu z okazałymi wyświetlaczami i przejrzystą klawiaturą, wygląda nowocześnie i elegancko. A to nie jest tylko „dobre pierwsze wrażenie”. Po drugie – no właśnie, wyświetlacze. Sigma została wyposażona w zaawansowany technologicznie, obszerny, funkcjonujący w kolorze ekran dotykowy TFT o przekątnej 7 cali. Ten pozwala na wygodne, sprawne korzystanie z rozmaitych narzędzi pracy i rozwiązań biznesowych. Oczywiście, jest jeszcze drugi, estetyczny wyświetlacz, precyzyjnie informujący klienta o przebiegu transakcji. Wszystkie te atuty składają się na estetyczne wrażenie, a także technologię umożliwiającą znakomitą obsługę klientów. Ale to nie wszystko, co kasa fiskalna marki Elzab ma do zaoferowania…

Bogata funkcjonalność kasy fiskalnej od Elzab

Co jeszcze ma w zanadrzu Sigma? Warto na wstępie zaznaczyć, że w rzeczywistości jest to technologiczne połączenie 3 elementów: kasy rejestrującej, wbudowanego komputera, pracującego w oparciu o system Linux oraz nowoczesne oprogramowanie handlowe. A zatem stwarza komfort użytkowania nawet w przypadku dość ograniczonej przestrzeni i jednocześnie zapewnia sprawną obsługę kasy czy całego systemu sprzedaży. Dysponuje też bowiem interfejsami typu USB, RS-232 i LAN, pozwalającymi na podłączenie modelu marki Elzab do sieci komputerowej oraz współpracę z różnymi urządzeniami peryferyjnymi (nie mówiąc już o opcji dostępu do rozwiązań sprzedażowych za sprawą sieci globalnej). Elektroniczna kopia paragonów w przypadku takich technologii staje się oczywistością, natomiast warto wspomnieć, że Elzab Sigma potrafi obsłużyć bazę towarową rzędu aż 100 000 PLU! Jeśli dodamy do tego szybki wydruk, szerokie udogodnienia kasjerskie oraz solidną jakość wykonania – wyłoni się obraz kasy rejestrującej o licznych, atrakcyjnych możliwościach, gotowej do pracy także w utrudnionych warunkach oraz zdolnej spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego przedsiębiorstwa.

Odpowiedź do artykułu “Najciekawsze kasy rejestrujące na rynku: Elzab Sigma

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz rozwiązanie *